Avar valgusküllane korter Männipargi kõrval

97,500.00 €

Kirjeldus

Asukoht: Tallinn
Seisund: Kasutatud

Müüa väga kauni asukohaga valgusküllane ja hea planeeringuga 3-toaline korter Mustamäel Männipargi ääres.

Korteri köögimööbel on kvaliteetne, koos tehnikaga. Tehtud on kõik vajalikud elektritööd, tagatud rohkelt pistikuid. Kasutusel on ülimalt säästlik gaasipliit. Vannituba on värskelt renoveeritud, koos mahuka vanniga. Korteri juurde kuulub ka 2 keldriboksi, millest üks on rauduksega (sobiv jalgarataste hoidmiseks).

Korteril on aknad kolmes suunas, maja ise asub Mustamäe tee lõpus, kus autoliiklust enam ei ole. Parkimine on maja ees tasuta, lisaks on maja kõrval tänaval rohkelt vabu parkimiskohti. Ühistul on ka plaanis majaesist parkimisala kahekordistada.

Korter on suurepärane elukoht peredele – lastel on turvaline ja mugav liikuda kooli-trenni-mänguväljakule. Samuti on korter hea üürimiseks, kuna Eesti suurim kõrgkool on jalutuskäigu kaugusel ning korteri planeering võimaldab 4-toaliseks ehitamist väga kergelt.

Maja kõrval asub suur, mitmete laste mänguväljakutega Männipark. Samuti on läheduses renoveeritud Mustamäe polikliinik, uus Mustamäe veekeskus, Mustamäe noorte spordipark, Tallinna Mustamäe Gümnaasium (Keskuse 18), Männi raamatukogu, mitmed lasteaiad, Tallinna Tehnikaülikool ja vastvalminud Mustamäe Keskus paljude vaba-aja veetmise võimalustega ja Baltimaade moodsaima kinoga.

Majas on aktiivne korteriühistu. Renoveeritud on otsaseinad, katus, paneelide vuugivahed ning küttesüsteem.

Ühistranspordi ühendus on igas suunas väga hea (Keskuse, Liivaku, Szolnok peatused jäävad 5 minuti jalutuskäigu kaugusele).

Korteri kodulehekülg – www.norbert.ee/korter

Kuulutaja

Norbert Kaareste

norbert@mail.ee

Kuulutuse info

ID: #49485

Lisatud: 5.10.2018