Bituumenseemulsioonide tootmine

Kokkuleppel

Kirjeldus

Asukoht: Tallinn

COMAP bituumenemulsioonitootmisjaam on ette nähtud anioonse, katioonse ja modifitseeritud bituumenemulsiooni tootmiseks, mille bituumeni osakaal on 50-69%, sh. väga kontsentreeritud emulsioonid, mis on pikimad vahemaad transpordiks kõige paljutõotavamad.
Installil on nii põhikonfiguratsioon kui ka mitmed lisavalikud. Põhivarustus on piisav bituumenemulsiooni tootmiseks kõige levinumates koostistes, sealhulgas praimimiseks, pinnatöötluseks ja plaastrimiseks.
Paigaldamine hõlmab ka vee ja bituumeni faasi ettevalmistamiseks kasutatavaid paake, mille kuumutamist toodetakse kuumutatud termilise õli kaudu, mis tsirkuleerib paakides olevate rullide süsteemi. Rullide olemasolu võimaldab vajadusel vee või bituumenifaasi kuumutada soovitud temperatuurini, et tagada valmis emulsiooni täpne temperatuur (see on kvaliteedi tagamiseks väga oluline). Iga segaja on paigaldatud, et tagada kõigi komponentide täielik lahustumine. Vesifaasil on korrosioonikindlus. Bituumenifaasi võimsus on isoleeritud. Komplekt sisaldab kaasaegseid doseerimisseadeid kemikaalide lisanditega, mille puhul kasutatakse tüvega kaalumist ja pumpasid nende tarnimiseks. Bituumenseemulsiooni valmistamiseks kasutatakse moderniseeritud kolloidiveski, mis on spetsiaalselt ette nähtud bituumenemulsioonide tootmiseks, mis tagab toote koostise kõrge kvaliteedi ja pehmuse. Komplekt sisaldab kuumutatud bituumeni bituumeni söötmispumpa ja reguleeritavat veefaasi toitepumpa. Vajadusel komplektid lahjendusvedeliku, petrooleumi ja lisaainete kasutuselevõtmiseks.
Vajadusel võib paigalduse teha konteineri versioonis.

Kuulutaja

Dormash Group 1181137

+37254405356

dgbeton@ukr.net

Kuulutuse info

ID: #34498

Lisatud: 14.12.2017