Investeeringud. Tenerife lõunarannikul asuv maa

12,000,000.00 €

Kirjeldus

Seisund: Uus

Tulus pakkumine. Esimene rannajoon. Maatükk ruumide ehitamiseks. Maatükk on 49 000 m2. Sõltuvalt projektist saate hotellile ehitada kuni 600 tuba ja ehitada 34 villa. See maa on Tenerife lõunaosas kasumlik. Pakutava krundi hind on 12 000 000 eurot.
Saare rannikut pestakse Atlandi ookeani, kus saab ujuda aastaringselt. Tenerife on kõige enam asustatud saar. Ja lemmik abinõuna eurooplastele ja venelastele. Hiljuti on Ameerika turistide arv kasvanud. Aasta jooksul külastavad Tenerife miljoneid turiste kogu maailmast. Sellepärast on elamukinnisvara, äripinnad ja maa hästi välja töötatud ja meelitada nii neid, kes soovivad saada omanikuks ja investoriteks.
Ärge kaotage head võimalust osta see maa-ala Tenerife kasumlikuks investeeringuks. Selle maa hind on piisavalt atraktiivne. Tavaliselt sõltub see kolmest tegurist:
1) ala
2) asukoht
3) eesmärk.
Meie agentuur on spetsialiseerunud Kantari saarte kinnisvaraturule ja investeerimisprojektidele, eriti Tenerife lõunaosas. Pakume olulist abi kinnisvara või äriprojekti ostmisel välismaalastele ja mitteresidentidele. Tenerife kinnisvara, äri- või maatükkide ostmine on lihtne, kuid te peaksite olema teadlik kehtivatest ja täielikest informatsioonist kõigi kasumlike pakkumiste kohta kõikides kuurortides. Seepärast oleks asjakohane teha koostööd professionaalse meeskonnaga. Tenerife kinnisvaraturul oleme piisavalt kogenud ja tõeliselt hästi kursis.
Me aitame teil valida soovitud maa-ala oma ideede ja plaanide põhjal, jõuda projektide kokkuleppele ja toetada teid tehingu ajal. Säästate oma aega, tagame tehingu ajal meelerahu. Lisaks sellele muutub meie meeskonnaga võimalikult lühikese aja jooksul omandatud vara või äriprojekt jõukas kuurordis.

Kuulutaja

housetenerife.eu Kulikov

+34631252060

agent@housetenerife.eu

Kuulutuse info

ID: #31025

Lisatud: 25.10.2017