kutsikad bully

2,000.00 €

Kirjeldus

Asukoht: Tallinn

Bully kennel pakub müügiks eliidi kutsikaid šokolaadi-sireli värvusega. Kõige kuulsam veri on Gr Ch Rockomania !!! Vanematel on tervisekontroll ja kõik ABKC paberid. Kutsikad näitustele ja aretuseks. Neil on raske tüüp, ilus pea, ühtlane ilus selg ja jalad, korrektsed hambad ja ühtlane saba. Kõigil kutsikatel pole defekte ja defekte. Kutsikatel on kõik vaktsiinid, kiip, pass, ABKC paberid. Müüme oma kutsikaid üle kogu maailma. Need on USA, Itaalia, Poola, Venemaa, Eesti, Leedu, Iirimaa, Valgevene ja teised riigid. Need kutsikad kasvavad armastusega ja pakuvad teile palju rõõmu ja armastust. Kõik koerad jumaldavad lapsi, on suurepärase iseloomuga ja elavad sõbralikult teise loomaga. Palju fotosid ja teavet isiklikus sõnumis postiga +375291176505 WhatsApp
Ameerika kiusaja on noor seltsikoeratõug, kes ilmus esmakordselt 1990. aastatel ja sai ühtäkki väga populaarseks. Need koerad on tuntud oma karmi ja hirmutava välimuse, kuid sõbraliku meelsuse ja suure armastuse vastu laste vastu.
Ameerika pullid on välimuselt sarnased esivanematele, Pit Bulli terjerile ja Ameerika staffordshire’i terjerile, kuid oluliselt jässakad ja lihaselised. Kasvatajate põhiülesanne oli huligaanide esivanematele omase agressiooni eemaldamine. Ja nad said sellega hästi hakkama.
Nad armastavad kogu peret ja neil on koerte laste armastamise maine. Nad ei hammusta ja teavad, et lapsed saavad nendega lõputult mängida ja neist saavad parimad sõbrad.
Ta kaitseb kartmatult oma perekonda ja ei salli absoluutselt, kui nad mõnda pereliiget solvavad. Kui on vaja kaitsta, ei vaata ta absoluutselt vaenlase suurust ega taandu surma.

Kuulutaja

питомник Из Империи Ангелов Shitikova

+375291176505

Kristinka106@gmail.com

Kuulutuse info

ID: #77563

Lisatud: 19.10.2020