Lasteraamat kingitus, Vana Hanni pajatused

6.50 €

Kirjeldus

Asukoht: Kohtla-Järve
Seisund: Uus

Viis muistendit ja juttu Eesti kirdeosast. 1 – põlevkivi legend. Seal, kus noor äke Otto ilma pärandist ilma jääb, õnnestub päkapikku päästa. Tänutundega näitavad päkapikud talle ainult ühte põlevkivikilpi, mille kohta ta ei tohiks surmavalu all kellegagi rääkida. Ja kuidas Otto selle saladuse inimestele avaldas.

2 – rebane saba juga. Umbes Valaste juga. Umbes kaval rebane, kes kiitis, et püüab järsust kaljust palju kalu. Lumekuninganna aga lendas mööda ja muutis oma saba ingveri juga.

3 – Väike merineitsi Lelly. Väikese merineitsi isa, Sea Lord, otsustas abielluda temaga merekoletisega ja ta jookseb inimeste kaldale. Valaste juga peseb väike merineitsi saba, muutes selle kauniteks jalgadeks. Otse kalju juurest näeb teda peigmees, kes viib pruudi kroonile. Ta viskab pruudi, kogu pulmarongkäigu ja kukub väikese merineitsi jalge ette. See legend räägib armastusest, armukadedusest ja reetmisest, mille eest peate maksma.

4 – õnne kala. Umbes kuidas noor kalur Lucky Vyino pruuti ei leidnud. Ja kui näljahäda nendesse kohtadesse jõudis, kuna poisid lind pilkasid, lubas Vyino, et söödab kõiki ja läks merele. Kolm päeva ja kolm ööd kaldal olid Lucky inimesed näljast kurnatud. Mida noor kalur inimestele tõi – saate sellest raamatust teada.

5 – Püha jõgi. Toila jõe kohta. Kaluri noor naine otsustas külastada oma vanemaid. Kui kalur Tarmo merest hilja naasis ja Martha naist polnud kodus, läks ta põnevusega teda otsima ja leiti metsa ääres seisvast metsast. Tohutu madu põimis ja pigistas Martha surnukeha. Madu ütles, et laseb naise lahti, kui kalur annab talle oma lapse. Kuidas Tarmo madu pettis ja madu Pühayigi jõkke keeras – sellest saate raamatust teada

Raamat autorilt allkirjaga.

Igas värvipildis leidke kolm karu

Raamatute hind.

Vana Hanni pajatused – 6,50 eurot

10 raamatut – igaüks 5,90 eurot

20 raamatut – igaüks 4,90 eurot

Kuulutaja

Eduard Kont

+37258110075

eduard_kont@mail.ru

Kuulutuse info

ID: #58619

Lisatud: 4.10.2019