Soe karkassmaja (üle Eesti)

6,545.00 €

Kirjeldus

Asukoht: Narva
Seisund: Uus
Käibemaks: 20%

Miks valida karkassmaja?

Kaasaegsed tootmis- ja ehitamistehnoloogiad on niivõrd arenenud, et tänapäeval ei erine karkassmaja tellis- või betoonmajast usaldusväärsuse ega ka vastuspidavuse poolest. Seejuures on karkassmajadel ka paar eelist:

1. Hind – võrrelge meie hindu teiste ehitamistehnoloogiate hindadega.

2. Vastupidavus – maja kahjustamise võimalus pinnase iseärasuse või kontstruktsiooni vea tõttu on palju väiksem. Karkassmaja on hästi kerge ehitis, mille püstitamisel saab kasutada ka jäike materjale nagu OSB-, või kipsplaat. See võimaldab teha konstruktsioone, mis on hästi vastupidavad kahjustustele.

3. Aastaringne viimistluse võimalus – karkassmaja saab ehitada igal aastaajal.

4. Konstruktsiooni kergus – ei nõua massiivset vundamenti. Reeglina paigaldatakse karkassmaju odava ja kerge (näiteks kruvivaiadel) vundamendi peale. Kaasaegne kruvivai on kaitsetud korrosiooni eest kas tsingi- või polümeerkattega. See annab võimalust rajada mitte ainult odavat, vaid samal ajal ka vastupidavat vundamenti.

5. Soojus – talveajal saab karkass- ja teisi puitmaju soojaks kütta hästi kiiresti, kuna karkassmaja seinte ja vahelae soojusmahtuvus on madal, kuumakaitse on aga kõrge.

6. Universaalsus – Karkassmaja ehitamistehnoloogia annab võimalust luua mitmesuguseid arhitektuurivorme ja kaalu ümberjaotamine ei tekita ehitise vastupidavuses probleeme.

Näidishinnad:
Soe aiamaja 4×5 m, siseviimistluseks valmis – 6545 eur.
Elumaja 94m2, siseviimistluseks valmis – 23747 eur.

Katus, fassaad, PVC-aknad ja metallist välisuks juba komplektis!

Teie maja – ? EUR

Uuri sinu unistuse maja hinda!

Helista kohe!

Kuulutaja

Wulf 12373737

59111285

info@metalus.ee

Kuulutuse info

ID: #15698

Lisatud: 24.5.2017