Töö Saksamaal, Leedus, Eestis

Kokkuleppel

Kirjeldus

Asukoht: Tallinn

Töö Saksamaal:
– meditsiinitöötajad (õde või vend): töö toimub hooldekodus. Palk 1200EUR koos tõusuga. Keele tundmine pole vajalik. Me aitame diplomi kinnitamisel. Euroopa Liidu passiga.
– Dr, honey. õde või med.brat: tööd tehakse haiglates. Otsite meditsiiniõde, kellel on teadmised operatsioonisaalist, operatsioonist, sünnitusabikutest, lasteaedadest, haiglates töötades ja teistes. Palk 2000EUR bruto. Saksa keele oskus on kohustuslik tasemel B1 koos lõpetamise diplomiga. Elu haiglas olevas korteris. Aidame diplomi kinnitamisel. Euroopa Liidu passiga või biomeetriliste andmetega. Biomeetrilise passiga avame Saksa tööviisa. Nõutavad dokumendid: pass, keeleoskuse diplom, CV.
– Töötajad restoranis: puhastades šokolaadi, koridore, tualetti, nõudepesumasinas. Majutus ja toitlustamine on tasuta. Palk: 800 eurot. Euroopa Liidu passiga.
– burger-restorani töötajad: kelner, koka, baarimees, koristajad. Majutus 85 eurot palgast. Palk: brutotunnid 9EUR. Saksa või inglise keele oskus vestlusavaldusel. Euroopa Liidu passiga.
– lihatöötlemisettevõttes pakendamise töötajad. Majutus on 350 eurot palgast. Palk: 9,49 EUR brutotunnid. Keelteoskus ei ole vajalik. Euroopa Liidu passiga.
– pakendite tootjad, riiete sorteerimine tehase jaoks. Majutus on 350 eurot palgast. Palk: 9,49 EUR brutotunnid. Keelteoskus ei ole vajalik. Euroopa Liidu passiga.
– naised vajavad kartongi tehast ja kosmeetikatööstust. Majutus on 300 eurot. Palk: 7 eurot tunnis puhas. Keelteoskus ei ole vajalik. Poola viisa või Euroopa Liidu ID-kaardi või Euroopa Liidu passi kohta.
– puhastamine kauplustes ja supermarketites. Palk on 800 eurot. Majutus on tasuta. Toit on 5 eurot iga tööpäeva jooksul. Euroopa Liidu passiga.
– Juhi kass. DHLi posti teel. Zar. tasu on 1400 eurot. Europassi või ID-kaardiga.
-Shofer c kass. CE. Palk on 1000 eurot. Majutus ja toitlustamine on tasuta. Euro passiga.
-Me vajame tehast: keevitajad, paigaldaja, elektrik. Palk 10-13Euro bruto. Soovitav on kiirema tööhõive keele tundmine. Euroopa Liidu passiga.
– vajalik: elektrikud, kellel on kogemusi ja oskavad lugeda plaane, skeeme. Zarplata 10,50 eurot bruto. Keelteoskus ei ole vajalik. Euroopa Liidu passiga.
Töö Leedus: keevitajad on pulber või poolautomaatne, kood 135131313 MIG MAG. Palk: 5-7 eurot neto tunnis. Keelteoskus ei ole vajalik. Euroopa Liidu passiga või biomeetriliste andmetega.
Töö Eestis: nõuab fassaaditööliste meeskonda. Palk: 12-14 eurot neto kohta ruutmeetri kohta. meeter. Keelteoskus ei ole vajalik. Biomeetrilise passiga.
Helista numbrile +37369745478. See on vibe ja watsab.

Kuulutaja

Сергей Popovichi

+37369745478

mangeas02@mail.ru

Kuulutuse info

ID: #48766

Lisatud: 18.9.2018