Tööjõurent ja renditööjõud | Hire Hand

Kokkuleppel

Kirjeldus

Asukoht: Tallinn

PAKUME NII TÖÖJÕU RENDI, VAHENDUSE KUI KA VÄRBAMISE TEENUST.

MILLE POOLEST NEED ÜKSTEISEST ERINEVAD?

TÖÖJÕU RENT

Tööjõu rent tähendab, et Töötaja on ettevõttes töötades Hirehandi palgal ehk meie rendime tööjõudu tööandjale.

Hooajaline töömahu suurenemine, tootmise tsükliline iseloom, aga ka üldine majanduslik olukord võib viia tööjõuvajaduse ajutise suurenemiseni. Sellisel juhul on tööjõurent parim valik. Tööjõu rentimine muudab planeerimise paindlikumaks, hoiab kokku aega ning raha. Rendi puhul on tööaja pikkuseks 12 kuud (sealjuures puhkusetasu välja ei maksta).

TÖÖJÕU VÄRBAMINE

Tööjõu värbamisteenus sisaldab kogu tööjõu otsimise protsessi haldamist.

Me teame, kui aja- ning energiamahukas on pidev tööjõu otsimise protsess. Sageli lisanduvad eelarvesse ka püsikulud tööportaalides olevate töökuulutuste tõttu. Usaldades tööjõu otsingud täies ulatuses meie kätte, hoiad kokku nii aega kui ka raha. Meie vastutame kogu värbamisprotsessi eest nii otsimise kui testimise etapis. Tööjõu värbamisteenuse kasutamine on kiire ning mugav viis kvaliteetsete Töötajate leidmiseks.

TÖÖJÕU VAHENDUS

Tööjõu vahenduse puhul vahendame tööjõudu teisest rendifirmast ehk töötaja on palgal mõnes teises tööjõud vahendavas ettevõttes.

Meil on usaldusväärsed Partnerid nii Eestis kui mujal, tänu kellele on meil võimalik vahendada tööjõudu paljudesse eri valdkondadesse. Nagu tööjõu rendi puhul, on ka tööjõu vahendamise teenuse kasutamine heaks vahendiks olukorras, kus ettevõttel on vaja lisatööjõudu. Rahvusvahelise tööjõu vahendamine võimaldab meil pakkuda Su ettevõttele kvaliteetseid Töötajaid väiksema palgakuluga.

Hire Hand Oü
www.hirehand.eu

Kuulutaja

Hire Hand OÜ 12918045

56877833

info@hirehand.eu

Kuulutuse info

ID: #71048

Lisatud: 14.4.2020