Veebilehtede loomine, disain, hosting, optimeerimine otsingumootorites

Kokkuleppel

Kirjeldus

Meeldiv Teiega tutvuda!

Minu nimi on Dmitri Pantelejev, olen Data Media turundusagentuuri juht.

Kirjutan Teile, et kirjeldada meie agentuuri pakkumist Teie firmale.

Me pakume Teie veebilehele individuaalset stiili ja ilusaid toepilte, mida Teie ettevõte pakub, individuaalses stiilis vormistatud veebi kujundamist ja dokumentide (reklaamilipud, arved, diplomid, visiidi- ja postkaardid), mida Te sageli oma klientidele, partneritele ja külalistele saadate, vormistamist. Samuti pakume õigeaegset marketingituge ja Teile veebituge.

See hakkab kujundamaTeie firma tähtsust ja tunnustamist, anname Teile vajalikku ja ilusasti vormistatud kliendiinfot, mis ajendab jälle Teie firmasse pöörduma. Samuti hakkab see Teie koostööd toetama ja tugevdama. Pikaajaline koostöö, uued kliendid, läbimõeldud maine toob Teile lisakasu!

Teeme Sulle kodulehe, mis on hästi läbi mõeldud, kasutajasõbralik ja müügile orienteeritud. Selle tulemusena suurendad märkimisväärselt uute tehingute arvu.
Otsingumootoritele optimeeritud kodulehe valmistamine tagab Sinu kodulehe suurema leitavuse veebis.
Igalt ekraanilt nähtav. Tänapäeval on edu saavutamiseks vajalik tehnoloogiaga sammu pidada. Seetõttu on koduleht iga suurusega ekraani pealt hästi nähtav.
Kodulehe külastaja saab selgelt aru, mida sa pakud ja kuidas see konkurentidest erinevalt neile rohkem kasu pakub. Sellisel moel suurendad oma kodulehe kaudu tulevate tehingute arvu.
Valmistame hästi teostatud reklaammaterjale, flaiereid, plakateid ja postreid, pakendeid jms. töid.
Koostöös oma partneritega pakume kvaliteetset veebimajutust.

Uus veebiplatvorm, mida me pakume, võimaldab palju rohkem, kui varem: juhtida lihtsamalt oma veebi, näidata kaunilt ja täiendatult sellel infot Teie firma kohta, lisada ja muuta igasugust infomatsiooni, lisada erinevaid mooduleid, galeriisid, meediainfot, katalooge jne. See tähendab, et uue platvormi võimalused on palju laiemad.

Jutu illustreerimiseks paluksin Teil vaadata TEHTUD TÖÖD meie veebilehel www.datamedia.ee.

Telli uue veebilehe valmistamine telefoni teel (+372) 53 487 351, või e-mailiga info@datamedia.ee

Lugupidamisega,

Dmitri Pantelejev
Data Media OÜ

Kuulutaja

Data Media OÜ

Kuulutuse info

ID: #43457

Lisatud: 9.5.2018